Laisvė matyti, laisvė gyventi, laisvė tiesiog BŪTI!

GERO REGĖJIMO PATIRTYJE!

Ar tau būdingi, ar patiri šiuos požymius?
🔴 prastai matai
🔴 vargina nežinomybė ir nerimas dėl vis blogėjančio regėjimo
🔴 priklausai nuo akinių ar lęšių
🔴 jauti nemalonius pojūčius akyse
🔴 nepasitiki savimi
🔴 patiri stresą, skubėjimą, įtampą
Jei bent vienas iš šių požymių atitinka tave,
galiu padrąsinti – yra sprendimas!
Regėjimas gali gerėti!
GERO REGĖJIMO PATIRTIS gali padėti!
Kad ir koks tavo
🟢 amžius
🟢 regėjimo būklė
🟢 regėjimo sutrikimo pobūdis
Patirties nauda
✅ jausi daugiau vidinės laisvės ir ramybės
✅ labiau pasitikėsi savimi ir savo regėjimu, nes įgysi gebėjimą jį įtakoti
✅ pasieksi gilesnį atsipalaidavimą
✅ geriau ir ryškiau matysi
✅ ilgalaikiu laikotarpiu sutaupysi pinigus, kuriuos išleidi akiniams, lęšiams, akių lašams, o gal net planuojamoms operacijoms
✅ pasiekimai teigiamai paveiks visą savijautą!

KAIP?

Susitikime ugdysime gero regėjimo įpročius, kurie
☑ atpalaiduoja akis ir visą kūną
☑ stimuliuoja, aktyvuoja ir išplečia periferinį regėjimą
☑ stimuliuoja, aktyvuoja ir aštrina centrinį regėjimą
☑ balansuoja abiejų akių darbą
☑ nuramina protą ir visą regos sistemą
☑ suteikia visapusišką gero regėjimo būseną

Mokymuose realiai patirsi kaip jaučiasi ir kaip žiūri gerai matantys žmonės!

Tai patyrus, taps aišku, kaip su gero regėjimo įpročiais ir jų integravimu į kasdienybę pasiekti ir išlaikyti šią būseną bet kur ir bet kada
Mokymus vedu, konsultuoju ir pokyčius padedu pasiekti aš

Mindaugas Mitkevičius
Pats sau per 1 metus ir kelis mėnesius pasigerinau regėjimą net ir visą dieną dirbdamas prie kompiuterio. 
Tapau labiau pasitikintis savimi, atsipalaidavęs, jaučiu daugiau vidinės laisvės veikti, kurti, realizuoti save ir tiesiog būti.
Galiu padėti tau pasiekti šiuos pokyčius greičiau.

ATSILIEPIMAI

Ačiū už visko sudėliojimą į lentynėles: visų kadais skaitytų praktikų, visų autorių ar seminarų. Kažkaip dabar viskas paprasčiau atrodo bei kad nereikia per prievartą daryti 2 val. sąnarių mankštos (pagal Norbekovą). Tačiau pasidarė aišku, kodėl jis tai rekomendavo. Ką turėjo galvoje kiti autoriai siūlydami vieną ar kitą praktiką 🙂

***

Pratimus pradėjau jau po pirmos praktikos, jautėsi atsipalaidavimas ir lengvumas akyse. Apibendrintai, tikrai rekomenduoju visiems, kurie nori atgauti gerą regėjimą arba bent jau nori geriau matyti, tai įmanoma! Bet tai reikalauja reguliaraus darbo su akimis kas dieną, rezultatus bent jau aš pastebėjau po poros savaičių. Sėdint prie kompiuterio pastebėjau, jog nebereikia pasilenkti arčiau ekrano, norint perskaityti mažesnes raides, geresnis ir ryškesnis matymas, lengviau detales pradėjau matyti, jas apžiūrėti, ir atsipalaidavimas, laikui bėgant pamačiau, jog pačios akys gauna mažiau įtampos dienos metu.

***

Jau prieš tai buvau daug girdėjusi, atrodė žinau kaip gerinti regėjimą natūraliais būdais, tačiau šiame kurse sužinojau dar daug naujų praktikų, niuansų kaip teisingai jas atlikti, kaip tai galima integruoti į kasdienybę. Ypač įdomu buvo sužinoti apie mąstymo įtaką regėjimui ir praktikas, kaip keisti mąstymą. Kad svarbu ne tik fizinės praktikos, bet ir darbas su savo mintimis.
Šis kursas pagilino mano žinias, motyvavo dirbti su savo regėjimu, <..> gavau atsakymus į kylančius klausimus – Mindaugas visad išsamiai atsakydavo. Taip pat atradau ilgųjų posūkių pratimą, kuris nuostabiai atpalaiduoja mano akis, pašalina įtampą jose. Jaučiant, kad pratimai duoda naudą: tam tikri pašalina nuovargį, kiti – prarąžo aptingusias akis, ir kartais atsirandantys vaizdo paryškėjimai rodo, kad tai veikia ir motyvuoja gerinti regėjimą natūraliais būdais.

Rekomenduoju.

***

Per mokymus gavau (įtvirtinau) neįkainojamas žinias, kurias naudoju kiekviename žingsnyje. Tarsi nešioju su savimi Žinių lagaminą, kurį pripildžiau nuo pat pirmo susitikimo per Jūsų mokymus.
Per mokymus man labai patiko Jūsų vedama paskaita, teorija pateikiama aiškiai, suprantamai, įsimintinai. Pabrėžiami pagrindiniai aspektai, kodėl silpsta regėjimas, ką reikia daryti, kaip reikia keisti savo gyvenimo įpročius. Jūs suteikiate viltį, kad mes esame savo gyvenime šeimininkai ir tik nuo mūsų pačių priklauso požiūris kaip mes priimame savo gyvenime iššūkius, kaip į tai reaguojame, ką ir kaip galime pakeisti siekdami užsibrėžtus tikslus, o tam reikia turėti ŽINIAS. O Jūs ir esate žinovas savo srityje, ir kaskart susitikus Jūsų žinios gilesnės, stipresnės ir apimančios daug įvairių temų.
Per mokymus suvokiau, kad turiu kuo daugiau atsipalaiduoti, nuraminti savo mintis, mažinti minčių chaosą, išmokti būti tyloje, siekti atsipalaidavimo ir tik tada taikyti praktikas. Nereaguoti į dalykus, kurie tave erzina, o atvirkščiai pakeisti požiūrį į tai ir išsiaiškinti kodėl mane tai erzina.
Man viskas patiko. Ačiū Jums už jūsų gerumą, įdėtas pastangas, skirtą laiką, pasiaukojimą dėl kitų. Jūsų dėka sumažinau dioprijas, atsikračiau astigmatizmo. Pakeičiau požiūrį į savo praeitį, ypač neduodantį man ramybės. Į pasaulį žiūriu šviesiomis akimis. Sakau jam AČIŪŪŪŪŪ. O tai pasiekiau tik Jūsų dėka!
KADA IR KUR?
VILNIUJE
Birželio 16 d., SEKMADIENĮ
15:30-17:00 val.
Adresu: J. Basanavičiaus g. 29A, Vilnius
(Studija M)
***
DOVANA

Po gyvo GERO REGĖJIMO PATIRTIES susitikimo visam laikui gausi prieigą prie vaizdo įrašų su praktikų atlikimu ir bet kada ir bet kur galėsi pasikartoti, pasileisti fone, praktikuojant savarankiškai

Vertė 27 EUR

***
KAINA

29 EUR

(dalyvaujantiems ne pirmą kartą arba jau turintiems praktikų rinkinį, dalyvavimo kaina tik 10 EUR – apmokėjimo lange įvesk nuolaidos kodą ne-pirma-patirtis)

Patirk kaip jaučiasi ir kaip žiūri gerai matantys žmonės!
Nori?

SPAUSK MYGTUKĄ IR REGISTRUOKIS PATIRČIAI DABAR

Jei kiltų kokių klausimų, susisiek
el. paštu: mindaugas@gerasregejimas.lt
arba telefonu: +370 6 456 8833